Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bournemouth
Bournemouth
 
to niezwykle ciekawe pod wieloma względami miasto. Ośrodek wypoczynkowy i jeden z nadmorskich kurortów położonych w płd. Anglii, gdzie szerokie złociste plaże przecinają klifowe łuki skał. Czyste plaże miasta, naturalne warunki do uprawiania sportów wodnych oraz projektowana budowa sztucznej rafy koralowej stawiają to miasto w szeregu najlepszych światowych ośrodków dla wodniaków. To zadbane, schludne miasto posiada liczne parki, które dzielą jego centrum na dwie połowy zapewniając zwiedzającym przytulną oazę. Stara architektura wBournemouth przenika się na każdym kroku z nowoczesnością. Dla chcących poznać starą część miasta radzimy podnieść wzrok znad wystaw sklepowych i spojrzeć w górę. Dopiero na wysokości pierwszego piętra można dostrzec i docenić wiktoriańskie piękno tego miasta – wszechobecne stylowe budynki, kamienice i wille pełne zdobień i narożnych wieżyczek. Bournemouth wraz z przyległymi miejscowościami: Poole, Frendown, Ringwood, New Milton i Christchurch (z zamkiem Highcliffe) tworzy całkiem sporą aglomerację. Miasto posiada swój uniwersytet, liczne puby, pensjonaty, dyskoteki i kluby nocne. Można dojechać tam autobusem lub koleją.
 
 
Sprawdź połączenia autokarowe i Kup bilet on-line 24h/dobę
Rezerwacja i Sprzedaż
 
 
 
 
Do Bournemouth można dojechać wykorzystując tanie połaczenia autokarowe na trasie z Polski do Anglii  wykonywane przez autokary, autobusy  Sindbad Interbus, Eurolines Polska,  . Tanie bilety autokarowe z i do Bournemouth - Anglii można kupić przy wykorzystaniu naszej strony po wcześniejszym sprawdzeniu i zaakceptowaniu trasy z wyszukiwarki. Sugerowana cena biletu w zależności od odległości miejscowości zaczyna się od 400zł w jedną stronę bez uwzględniania żadnych zniżek. Bilet Autokarowy do Bournemouth w obie strony kosztuje okolo  550zł w zalezności od miasta wyjazdu. Od wymienionej ceny mogą być stosowane zniżki dla pasażerów w różnych grupach wiekowych. Aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii jest zamieszczony w wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie.
 
Głównymi przystankami autobusowymi wykorzystywanymi przez autokary wymienionych wyżej przewoźników są:  BOURNEMOUTH, Travel Interchange - Holdenhurst Road - dla autobusów Interbus, Sindbad, Eurolines Polska.
 
  
Birmingham Airport (kod IATA - BHX, kod ICAO - EGBB)
Lotnisko położone 13 km od Birmingham. przy autostradzie A42. Jest szóstym co do wielkości lotniskiem Anglii.
Do dyspozycji pasażerów są dwa terminale pasażerskie i jeden towarowy. Budynki terminali  są połączone pasażem  (“The Millennium Walkway”) i oferują wiele usług oraz udogodnień w tym restauracje, kawiarnie, bary, sklepy, obiekty działalności gospodarczej i centra informacji.
 
 
 
 
Bilety Lotnicze Sprzedaż i Rezerwacja : Infolinia 32 728 30 44
(pon-sob od 8.00 do 20.00; niedziela od 12.00 do 20.00)
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.