Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Oxford
Oxford
 
to miasto w płd Anglii, stolica hrabstwa Oxfordshire. Przede wszystkim znane z racji słynnego uniwersytetu, który od średniowiecza jest najważniejszą uczelnią Wielkiej Brytanii. Owszem jest to miasto przemysłowe, ale to zabytki i historia tworzą prestiż tego miasta. Wyobraźmy sobie, że spacerujemy po jednym z najbardziej zagęszczonych skupisk zabytkowych budynków na świecie. Wokół siedemnasto i osiemnastowieczne kamienice, kunsztowne kute bramy, dziedzińce licznych kolegiów i uniwersyteckie parki. W tą całość wkomponowany jest ogród botaniczny. Za najpiękniejszą uchodzi północna część miasta. Oxford chlubi się najlepszymi księgarniami na świecie i wspaniałymi muzeami m.in. University Museum i najstarsze, bo pochodzące z 1683 roku Ashmolean Museum). Funkcjonują teatry z Sheldonian Theatre na czele i doskonale zaopatrzone biblioteki. Magnetycznie na turystów działa fantastyczna hala targowa, a dociekliwi mogą pokusić się o odszukanie na cmentarzu w pobliski Sutton Courtenay grobu Gerge’a Orwella czy byłego premiera Anglii Herberta Henryego Asquitha.
 
 
Sprawdź połączenia autokarowe i Kup bilet on-line 24h/dobę
Rezerwacja i Sprzedaż
 
 
 
Do Oxford można dojechać wykorzystując tanie połaczenia autokarowe na trasie z Polski do Anglii  wykonywane przez autokary, autobusy  Polonia Transport oraz Delta Travel Tanie bilety autokarowe z i do Oxford - Anglii można kupić przy wykorzystaniu naszej strony po wcześniejszym sprawdzeniu i zaakceptowaniu trasy z wyszukiwarki. Sugerowana cena biletu w zależności od odległości miejscowości zaczyna się od 400zł w jedną stronę bez uwzględniania żadnych zniżek. Bilet Autokarowy do Oxford w obie strony kosztuje okolo  550zł w zalezności od miasta wyjazdu. Od wymienionej ceny mogą być stosowane zniżki dla pasażerów w różnych grupach wiekowych. Aktualny rozkład jazdy autobusów do Anglii jest zamieszczony w wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie.
 
Głównymi przystankami autobusowymi wykorzystywanymi przez linie autokarowe Delta Travel oraz Polonia Transport są :  OXFORD, Peartree Roudabout (A34/A40) Parking Holiday Inn. - dla autobusów Delta Travel   OXFORD, Oxpens Coach Park przy Oxpens Rd. - dla autokarów Polonia Transport.
 
   

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.