Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Bulle. Tanie Bilety, Autokary do Szwajcarii.
Miasto Bulle, Gmina w Szwajcarii.
Autobusy Intercars Polska do Bulle, Szwajcaria
 
 
 
Bulle to miasto szwajcarskie, gmina Szwajcarii w kantonia Fryburg. Położone u podnóża Alp - Bulle jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu jak i zrobienie przerwy w realizacji trasy. To właśnie tu znajdziecie jedne z najlepiej oznaczonych szlaków turystycznych w całym regionie oraz będziecie mogli spróbować sportów zimowych i wodnych..
 
 
 
 
Usytuowanie tego miasta sprawia, że wiele połączeń autokarych realizowanych z Polski do Szwajcarii oraz do Francji i do Hiszpanii przebiega właśnie przez to miasto. Dlatego właśnie stało się ono ważnym przystankiem nie tylko docelowym ale i istotnym punktem w rozkładzie jazdy autobusów Intercars na trasie Polska Hiszpania. Dzięki temu jest ono często wykorzystywane w realizacji przewozów we wspomnianych kierunkach organizowanych z Polski centralnej jak i południowej.
 
Połączenia Autobusowe obsługiwane są przez autokary, linie autokarowe: Intercars Basque. Dzięki Intercars Polska przewozy do Bulle są realizowane z wielu miast w Polsce w tym z:
 
- Bochni, Brzeska, Bydgoszczy, Częstochowy, Dębicy, Gliwic, Gniezna, Gorlic, Jarosłwia, Jędrzejowa, Katowic, Kępna, Kielc, Kłodzka, Krakowa, Krosna, Leszna, Limanowej, Lublina, Lublińca, Łańcuta, Łowicza, Łodzi, Nowego Sącza, Opola, Pilzna, Poznania, Przemyśla, Przeworska, Puław, Radomia, Radomska, Ropczyc, Rzeszowa, Sanoka, Sieradza, Skarzyska Kamiennej, Sochaczewa, Tarnowa, Torunia, Warszawy i Wrocławia.
 
Przejazd w jedną stronę kosztuje około 199 PLN za przejazd w jedną stronę. Bilety autokarowe z i do Bulle (dwustronne) to wydatek około 350zł - 439zł
 
Tanie Linie Autokarowe z i do Bulle

 
 
 

Powrót do Artykułów