Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe do Manchester
Manchester jest to jedno z większych miast angielskich, położone w środkowej części kraju. Miasto to uznawane jest za kolebkę przemysłu i rzemieślnictwa Anglii. Obecnie, ze względu na wysoki rozwój, korzystne warunki klimatyczne i bogate zasoby naturalne, Manchester to jeden z najlepiej rozwiniętych ośrodków przemysłowych Wielkiej Brytanii. Dlatego do Manchesteru każdego roku wyjeżdzą dziesiątki tysięcy osób z Polski do pracy zarówno sezonowej jak i osób, które na stałe związały swoja przyszłość z tym regionem.

Wynikiem dużego rozwoju Menchester, jest tam także bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura transportowa. Wraz z integracją europejską, Manchester stał się często wybieranym miejscem emigracji zarobkowej. To spowodowało, iż w ostatnich latach połączenia transportowe z tym miastem, z Polski, stały się bardzo popularne, a tym samym znalazły się w siatkach połączeń, oferowanych przez różne linie autokarowe.
 
 
Przystanki omawianych tras autokarowych zlokalizowane są w licznych, nawet niewielkich polskich miejscowościach, a także innych miejscowościach zlokalizowanych w krajach pośrednich; połączenia docierają do Manchesteru, a często także kontynuują trasę do innych miast angielskich.

Przewoźnicy, którzy obsługują przewozy autokarowe z Polski do Manchesteru i sprzedają bilety autokarowe to: Sindbad, Interbus oraz, Polonia Transport.
 

Powrót do Artykułów