Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Leiden. Tanie Bilety, Autokary do Holandii.
Przewozy Leiden do Holandii.
Autobusy Marolines do Leiden, Holandia
 
 
 
Leiden to miasto w Holandii liczące około 122 tyś mieszkańców. Jest ono usytuowane nad Starym Renem w niewielkiej odległości około 20km od Hagi i 40km od Amsterdamu. Takie usytuowanie czyni z tego miasta praktycznie przedmiescia dużych aglomeracji i ich sypialnię.
 
Z racji położenia geograficznego i niewielkiej odległości od dużych miast jak Haga czy Amsterdam przewoźnik Marolines postanowił wprowadzić Leiden do swojego rozkładu jazdy autobusów do Holandii.
 
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe do Leiden są obsługiwane przez autokary, linie autokarowe: Marolines Europa Transport i Agat. Dzięki Marolines Europa Transport przewozy do Leiden w Holandii są realizowane z 2 kierunków w Polsce w tym z Białegostoku, Warszawy i Elbląga.
 
Linia EB 112 - Autobusy Zamość/ Warszawa - Hamburg/ Skandynawia
 - Białystok, Łomża, Ostrołęka, Warszawa, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Gorzów Wielkopolki, Hamburg, Tostedt, Bremen, Oldenburg, Leer, Groningen, Heerenveen, Zwolle, Apeldoorn, Amsterdam, Leiden, Haga, Rotterdam, Dordrecht.
 
                                                                               Tanie Autobusy Warszawa Leiden
 
Linia EB112 - Autobusy Gdansk/ Elbląg - Hamburg/ Skandynawia
- Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Karlino, Nowogard, Goleniów, Szczecin, Hamburg, Tostedt, Bremen, Oldenburg, Leer, Groningen, Heerenveen, Zwolle, Apeldoorn, Amsterdam, Leiden, Haga, Rotterdam, Dordrecht.
 
                                                                         Autobusy z Elbląga do Leiden, Holandia
 
 
Przejazd z Polski do Leiden w jedną stronę kosztuje około 190 - 220 PLN. Bilety autokarowe z i do Leiden (dwustronne) to wydatek około 420zł
 
Tanie Linie Autokarowe Marolines z i do Leiden

 
 
 
 
 
 
 

Powrót do Artykułów