Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Słoneczny Brzeg
 
By poznać uroki Morza Czarnego, wybierz się do Słonecznego Brzegu
Jest najbardziej popularnym i największym kurortem wzdłuż bułgarskiego wybrzeża. Sławę zawdzięcza między innymi bardzo licznym hotelom oraz restauracjom, do których ciągną turyści z całego świata. Zanim na tym terenie powstało miasto, starożytni i średniowieczni mieszkańcy okolicznych miejscowości zaopatrywali się tu w wodę studzienną.
 
Nie bez kozery również zwie się to miejsce Las Vegas we wschodniej części Europy. Po zmroku odczuwamy klimat dokładnie taki, jak w tym sławnym amerykańskim mieście kasyn – kolorowe neony z dyskotek i klubów czy też hoteli wraz z restauracjami i parkami rozrywki rozświetlają ulice wybrzeża.
 
W podróż do Bułgarii z dzieckiem?
Obecnie każda podróż z dzieckiem pozbawiona jest problemów z przeszłości – niemalże wszystkie restauracje w Słonecznym Brzegu starają się, by rodzicom żyło się wygodnie i posiadają w swojej ofercie specjalne menu dostosowane do gustów naszych pociech. Parki rozrywki również są odpowiednio dostosowane wiekowo.
 
Kolejnym udogodnieniem są działające całą dobę przedszkola wakacyjne, gdzie wyspecjalizowane profesjonalne opiekunki mogą na jakiś czas trzymać pieczę nad naszym dzieckiem. Z pewnością nie zabraknie mu interesujących gier i zabaw, a na jego twarzy zagości uśmiech i będzie równie dobrze wspominało podróż, co rodzice.
 
Słoneczny Brzeg oferuje ciepłe promienie słońca od samego rana.
Plaża usytuowana jest w ten sposób, że od samego rana doświadczyć możemy wschodniej ekspozycji słonecznej. W końcu, sama nazwa miasta musiała skądś wziąć swój rodowód. Słynna plaża ma aż sześć kilometrów długości, a o jej brzegi ocierają się fale wyjątkowo czystej wody – cała okolica jest nastawiona na działanie sprzyjające ochronie środowiska.
 
Cała plaża to powierzchnia piaszczysta, która delikatnie schodzi w głąb morza, dlatego powiedzieć można, że kąpiele w tym miejscu są stosunkowo bezpieczne, a woda nagrzewa się szybko. Bywa nawet, że w najcieplejszych miesiącach temperatura wody sięga powyżej 24 st.C.
 
Przewóz osob do Słonecznego Brzegu w Bułgarii jest oferowany z Polski. Przewozy Autokarowe realizują Europejskie Linie Autobusowe Elabus w sezonie wakacyjnym. Wyjazdy są obsługiwane z Częstochowy, Katowic, Krakowa, Łodzi, Opola, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Bilet Autokarowy do Słonecznego Brzegu wynosi około 350zł za przejazd w jedną stronę. Trasa ta jest oferowana w sezonie  wakacyjnym z Polski od 26.06.2014r
 
Bilety Autokarowe dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Słonecznego Brzegu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót do Artykułów