Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Straubing
 
 
Straubing to miasto usytuowanie na południu Niemiec, nad Dunajem, w kraju związkowym Bawaria. Jest to jednocześnie siedziba powiatu, w której znajdują się siedziby władz lokalnych. Miasto słynie z organizowanych tam corocznie targów, jednych z największych w regionie. Współcześnie jest to nowoczesne miasto, z nowoczesnym centrum, które jednak jest pięknie wkomponowane w średniowieczne pozostałości zabytkowe. Wiele działających na terenie miasta pubów i dyskotek zapewnia z kolei rozrywkę mieszkańcom i osobom przybywającym z zewnątrz. Straubing to także miasto przemysłowe; dzięki dostępie do Dunaju ma jednocześnie połączenie z Morzem Północnym i Czarnym; zaś główny przemysł w mieście rozwija się w dziedzinie biotechnologii. W mieście i wokół niego jest także wysoko rozwinięty transport, co ułatwia dotarcie dla wszystkich zainteresowanych.
 
Także z Polski organizowane są autokarowe połączenia bezpośrednie do miasta Straubing. Trasy te obsługiwane są przez firmy przewozowe, należące do dwóch zrzeszeń autokarowych Eurobus i Eurolines Polska. Zrzeszenia te łączą firmy działające w oparciu o wspólną strategię, którą realizują we współpracy. Trasy z Polski do Straubing poprowadzone są przez przykładowe następujące miasta przystankowe: z regionu południowo wschodniej Polski przez: Nisko, Rzeszów, Dębicę, Tarnów, Bochnię i Kraków z przesiadką w Gliwicach; z Polski południowej przez: Katowice, Bytom, Zabrze, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnicę i Zgorzelec; z Polski centralnej przez Warszawę i z Polski północnej przez: Gdańsk, Piłę, Bydgoszcz i Poznań.
 
Następnie trasa jest kontynuowana po stronie niemieckiej, m.in. przez miasto Weiden In Der Oberpfalz i do Straubing, zaś kończy się docelowo w mieście Meersburg.          

Bilety Autokarowe dostępne są w systemie rezerwacyjnym Euroticket na naszej stronie. System zamieszczony na stronie pozwala na zakup a także na zmiane i zwrot zakupionego biletu.
 
 
 

Tanie Linie Autokarowe z i do Straubing

 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót do Artykułów