Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewozy Autokarowe Zaandam. Tanie Bilety, Autokary do Holandii.
Przewozy Zaandam do Holandii.
Autobusy Sindbad, Sołtysik Reisen do Zaandam, Holandia
 
 
 
Zaandam jest położone w Północnej Holandii w samym pobliżu Amsterdamu nad kanałem Morza Północnego. Powstało ono w wyniku połączenia miast Zaandam, Zaandijk, Koog aan Zaan, Wormerveer, Krommenise, Assendelft oraz Westzaan. Niewielka odległość od stolicy Holandii - bo zaledwie kilka minut jazdy podmiejskim pociągiem ze stacji Sloterdijk w Amsterdamie.
 
Od niedawana stało się ono sypialnią Amsterdamu o czym może świadczyć coraz większa zabudowa miasta i dbałość o jego wygląd. Ma ono swój określony klimat i wyraźny wygląd co uwidacznia się w typowej holenderskiej zabudowie.
 
 
 
 
 
Połączenia Autobusowe obsługiwane są przez autokary, linie autokarowe: Sindbad, Sołtysik Reisen. Dzięki Sindbad i Sołtysik Reisen przewozy do Zaandam w Holandii są realizowane z wielu miast w Polsce w tym z:
 
- Bochni, Brzeska, Częstochowy, Dębicy, Gliwic, Gniezna, Gorlic, Jarosłwia, Jędrzejowa, Katowic, Kępna, Kielc, Kłodzka, Krakowa, Krosna, Leszna, Limanowej, Lublina, Lublińca, Łańcuta, Łowicza, Łodzi, Nowego Sącza, Opola, Pilzna, Przemyśla, Przeworska, Puław, Radomia, Radomska, Ropczyc, Rzeszowa, Sanoka, Sieradza, Skarzyska Kamiennej, Sochaczewa, Tarnowa, Torunia, Warszawy i Wrocławia.
 
Przejazd z Polski do Zaandam w jedną stronę kosztuje około 310 PLN. Bilety autokarowe z i do Zaandam (dwustronne) to wydatek około 420zł.
 
Połączenia Autobusowe do Zaandam są realizowane z Polski 3 razy w tygodniu tj. w Poniedziałki, Piątki i Niedziele.
Połaczenia Autokarowe z Zaandam do Polski autokary Sindbad i Sołtysik Reisen są obsługiwane we Wtorki, Piątki i Soboty.
 
Tanie Linie Autokarowe z i do Zaandam

 
 
 
 
 

Powrót do Artykułów