Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

WYPOŻYCZALNIA AUT TOPCARS

Tani wynajem aut bez kaucji

Wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów

 

W dzisiejszych czasach szybkie przemieszczanie się to podstawa zarówno w prowadzeniu biznesu, jak i zwykłych kontaktach między ludźmi. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na zakup dobrej klasy, nowego samochodu. Coraz popularniejszy zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób prywatnych jest długoterminowy wynajem samochodów, wynajem aut krótkoterminowy oraz średnioterminowy wynajem samochodu. Jest on realizowany zarówno dla firm, przedsiębiorców jak i osób indywidualnych.

W nasze jwypożyczalni aut stosujemy jedną podstawową zasadę NIE POBIERAMY KAUCJI ZA WYNAJEM oraz NIE STOSUJEMY LIMITU KILOMETRÓW. Im dłuższy wynajem auta tym niższa cena. Realizujemy wynajem samochodów w całej Polsce w tym w Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy.

 
 

Wynajem Samochodów Warszawa

 

 

Wynajem samochodów Warszawa

TOPCARS to wypożyczalnia samochodów posiadająca oddziały w całej Polsce we wszystkich większych miastach i przy głównych lotniskach. Daje to szeroki wybór najmu i ułatwia zwrot samochodu. Wszystkie samochody należące do TOPCARS są nowe i w pełni sprawne. Klient nie martwi się o serwisowanie, ubezpieczenie pojazdu lub chociażby o wymianę opon. Korzystając z wynajmowanego pojazdu, gdy zajdzie taka potrzeba – zawsze porusza się nowym i sprawnym samochodem. TOPCARS posiada również konkurencyjne ceny, a przy wypożyczeniu auta nie jest pobierana żadna kaucja. Wynajem samochodów jest również bardzo elastyczny. Jeśli zajdzie taka potrzeba istnieje możliwość przedłużenia czasu korzystania z samochodu – wystarczy poinformować wypożyczalnie o tym fakcie odpowiednio wcześniej.

 

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji

W swojej ofercie wypożyczalnia posiada bardziej ekonomiczne samochody klasy A, B i C, które doskonale sprawdzą się przy poruszaniu się po mieście oraz na dalsze trasy w celach biznesowych. Jeśli potrzebujemy samochodu rodzinnego najlepiej będzie zdecydować się na pojemniejsze suvy czy kombi, a dla osób planujących podróżować w większym składzie czy też z większym bagażem polecane są vany. Dla najbardziej wymagających klientów we flocie TOPCARS znalazły się samochody klasy E, a wśród nich BMW520D. To kolejny powód by nie wiązać się własnym prywatnym autem. Wynajmując samochód korzystamy z takiego pojazdu jaki jest nam w tej chwili potrzebny.

 

Tani wynajem samochodów rodzinnych

Wypożyczalnia samochodów TOPCARS posiada bardzo szeroką ofertę. Ceny zależne są od klasy samochodu i długości najmu. Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wypożyczalni samochodów długoterminowo. W takim przypadku cena jest ustalana indywidualnie. Jest to doskonała alternatywa dla kredytów firmowych pozwalająca na cieszenie się jazdą bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Co ważne wypożyczalnia nie pobiera dodatkowych kaucji. Karta kredytowa również nie jest wymagana. Przy krótszych okresach najmu ceny również są konkurencyjne. Jeśli potrzebujemy samochodu na przykład na okres 15 dni to koszt może wynieść np. 79 PLN/dzień. Ta opcja doskonale sprawdzi się na przykład przy wyjazdach wakacyjnych. Będzie ona fantastycznym rozwiązaniem dla osób z południa Polski, które chcą spędzić urlop nad Bałtykiem, a nie mają ochoty na długi przejazd komunikacją publiczną. Z usługi wynajmu samochodów korzystają osoby, które cenią sobie niezależność.

 

Duży wybór nowych samochodów

Podstawowa różnica między wynajmem samochodów to długość trwania umowy. Rozróżniamy trzy rodzaje długości najmu samochodów:
    1. Wynajem samochodów krótkoterminowo - mówimy o nim, gdy długość najmu nie przekracza 29 dni. Idealnie sprawdzi się dla osób indywidualnych na co dzień nie posiadających własnego auta, bądź chcących skorzystać z lepszej klasy samochodu przy dalszej, sporadycznej podróży. W wypożyczalni TOPCARS w przypadku tego typu najmu nie obowiązuje żaden limit kilometrów, a kierowca wraz z pasażerami może cieszyć się beztroskim wyjazdem.
    2. Wynajem samochodów średnioterminowo występuje, gdy umowa zawarta między TOPCARS a Najemcą trwa od jednego do kilku miesięcy. Ta oferta skierowana jest głównie do młodych firm, które chcą uniknąć wysokich kredytów na samochody, jednocześnie korzystając z najlepszych pojazdów.
    3. Wynajem samochodów długoterminowo to najlepsza opcja dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Mówimy o nim, gdy czas najmu przekracza 12 miesięcy jednak data zwrotu nie jest znana.

W ramach usług wynajmu samochodów Klienci mogą skorzystać z licznych dodatków. Przykładem może być bezpłatne wypożyczenie GPS, fotelika czy też podkładki dla dziecka. Istotne jest również pełne ubezpieczenie samochodu oraz gwarancja wymiany samochodu na nowy w przypadku awarii. Klienci mogą również odebrać samochód w jednym oddziale wypożyczalni i zwrócić go w innym dogodnym dla nich punkcie. Umowy wynajmu samochodów gwarantują również możliwość wymiany opon na letnie bądź zimowe bez ponoszenia dodatkowych kosztów – samochody wypożyczalni są często także wyposażone w opony wielosezonowe. Samochody w wypożyczalni aut TopCars są w pełni ubezpieczone, istnieje również możliwość poszerzenia ubezpieczenia, które spowoduje zniesienie udziału własnego w szkodzie. Po wykupieniu takiego ubezpieczenia klient musi wyłącznie o dopełnić formalności, nie martwi się o finanse.

 

Długoterminowy wynajem aut Warszawa

By skorzystać z usług wynajmu jakie posdiada nasza wypożyczalnia samochodów konieczne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Przede wszystkim, należy mieć ukończone 21 lat i posiadać prawo jazdy od co najmniej roku. Za wypożyczony samochodów należy zapłacić własną (Najemcy) imienną kartą kredytową, bądź płatniczą. Wypożyczalnia aut TopCars nie przyjmuje płatności gotówką, ale również NIE WYMAGA karty kredytowej.
 
Przedstawiciel wypożyczalni zawsze ma przy sobie przenośny terminal płatniczy by pobrać stosowne należności. Karta może być zarówno polska, jak i zagraniczna – nie ma to znaczenia. Jeśli jest taka potrzeba TOPCARS wystawia fakturę. Wystarczy przy podpisaniu umowy najmu samochodu podać numer NIP firmy, istnieje również możliwość otrzymania faktury imiennej.
Wynajem czy własne auto? Warto dobrze się zastanowić co jest bardziej opłacalne w Twojej sytuacji.
 
Zespół Autokar24.pl
 

Powrót do Artykułów