Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy Białoruś
Autokary Deutsche Touring
Polska Białoruś Polska
 
Autobusy, autokary Deutsche Touring z Polski do Białorusi oraz z Białorusi do Polski wykonują swoje połączenia i przewozy autokarowe. Połączenia autokarowe autokary tego przewoźnika wykonują 2 razy w tygodniu: we wtorki i piątki. Autokarem Deutsche Touring można wyjechać z Polski do Białorusi z takich miast do których należą m.in: Augustów, Biała Podlaska, Grajewo, Łomża, Suwałki, Warszawa.
 
Miastami docelowymi w Białorusi do których docierają autobusy Deutsche Touring są Mińsk, Brześć, Grodno, Lida, Scucyn, Volozyn, Oschmjany (Oszmjany).
 
Przystankami autobusowymi wykorzystywanymi przez firmę Deutsche Touring w wymienionych miastach docelowych są:
 
w Mińsku - autowokzal ZENTRALNYJ
w Oshmjanach - autowokzal ZENTRALNYJ
 
Dokładne informacje o miejscu i dacie wyjazdu, połączeniach w promocji oraz zniżkach na bilety dla pasażerów w różnym wieku (krok 4 w wyszukiwarce) można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona również aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z i do Białorusi.
 
 
Sprawdź swoje połączenie autokarowe z Polski do Białorusi.
Bilety Autokarowe - Rezerwacja i Sprzedaż.
 
 
 
 
 
Wybrane przewozy autokarowe Deutsche Touring z Polski do Białorusi:
(więcej informacji o przewozach autokarowych do Białorusi można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
- Kolonia, Dusseldorf, Duisburg, Essen, Dortmund, Bielefeld, Hannover, Łomża, Grajewo, Augustów, Suwałki, Marijampol, Kowno, Wilno, Poniewież, Ryga, Oschmjany (Oszmjany), Mińsk.
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.