Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Euro 2012
Euro 2012 - zobacz to na własne oczy!
Wyjazdy do miast na Ukrainę - Kup bilet on-line

Euro 2012 Mistrzostwa Europy w Pilce Nożnej coraz bliżej. Wszystkie mecze rozegrają się na stadionach w Polsce i na Ukrainie. W Polsce będą to miasta: Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław. Na Ukrainie mecze piłki nożnej Euro 2012 odbędą się w miastach: Charków, Donieck, Kijów, Lwów.

Wszystkie miasta zarówno w Polsce jak i na Ukrainie przygotowują się na Euro 2012. Najważniejsze to stadiony, niektóre budowane od podstaw inne rozbudowywane i modernizowane. Ale stadiony to nie wszystko. Miasta muszą być przygotowane na turystów, zagorzałych kibiców, którzy osobiście będą chcieli zobaczyć rozgrywki piłkarskie. Cała infrastruktura drogi, lotniska i hotele muszą być gotowe już najlepiej na kilka miesięcy przed rozpoczęciem Euro 2012.

Tak więc w roku 2012 w dniach 8 czerwiec - 1 lipiec oczy większości ludzi będą skierowane na Polskę i Ukrainę. 8 czerwca wielki mecz otwarcia odbędzie się w Warszawie - finałowy ten najważniejszy w Kijowie. O bilet autobusowy do Kijowa warto postarać się znacznie wcześniej, nie czekać na ostatnią chwilę aby nie brakło miejsc i nie było za późno.

Nasze autobusy jeżdżą zarówno do Kijowa jak i do Lwowa. Dokonując rezerwacji miejsca w autobusie do Lwowa bądź do Kijowa najlepiej wybrać formę płatności e-przelewu, bądź kartą, wówczas bilet znajdzie się natychmiast gotowy do wydrukowania a bilet na mistrzostwa "zaklepany".
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~Masert [2012-06-06] (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Czy ktoś wybiera się na Euro 2012 do Ukrainy? Polecam trasę przez Przemyśl, stamtąd jest niedaleko do stadionu we Lwowie i jest bardzo dobra droga. Ewentualnie można w tym mieście zrobić świetne miejsce wypadowe.
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »