Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy Szwajcaria
Autokary Intercars Szwajcaria
Bilety Autokarowe Polska Szwajcaria Polska
 
Autobusy, autokary Intercars z Polski do Szwajcarii oraz z Szwajcarii do Polski wykonują swoje połączenia i przewozy autokarowe 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki. Są one ukierunkowane na Wiedeń (Wien). Poniżej zostały przedstawione tylko wybrane połączenia autobusowe realizowane przez autobus Intercars z i do Szwajcarii.
 
Dokładne informacje o  miejscu  i dacie wyjazdu, połączeniach autokarem w promocji oraz zniżkach na bilet autokarowy (krok 4 w wyszukiwarce) można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z i do Szwajcarii.
 
Miasta w Szwajcarii obsługiwane przez linie autokarowe Intercars : St.Gallen, Zurich (Zurych), Basel (Bazylea), Berne (Berno), Lausanne (Lozanna), Geneve (Genewa).
 
 
 
 Sprawdź swoje połączenie autokarowe z Polski do Szwajcarii.
Bilety Autokarowe Intercars - Rezerwacja i Sprzedaż.
 
 
 
 
Autobusem Intercars Basque można dojechać do Szwajcarii z miast Polski do których należą w szczególności:
- Warszawa, Radom, Kielce, Lublin, Puławy, Skarżysko-Kamienna, Jędrzejów, Sanok, Krosno, Jasło, Gorlice, Kraków, Łódź, Piotrków trybunalski, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Leszno, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko.
 
 
 
Wybrane przewozy autokarowe Intercars z Polski do Szwajcarii oraz ze Szwajcarii do Polski:
(pozostałe przewozy autokarowe na trasie Polska Szwajcaria można uzyskać wstawiając własne parametry trasy do wyszukiwarki)
 
- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Praga, Sankt Gallen, Zurich.
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.