Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Intercars Polska z Ukrainy do Czech, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Portugalii
Nowe Połącenia Autokarowe Intercars Polska z Ukrainy
Tanie Przewozy do Czech, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Portugalii
 
 
 
Właśnie uruchomiliśmy w systemie rezerwacyjnym EuroTicket dostępnym na naszej stronie możliwość podróżowania, połączeń autokarowych autobusem z Ukrainy do takich państw jak Czechy, Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Francja, Hiszpania i Portugalia liniami Intercars Polska znanymi w wyszukiwarce jako Intercars Basque.
 
Tanie bilety autokarowe można kupić w wyszukiwarce autokarowej online 24h/7 dni w tygodniu. Wszystkie połączenia autobusowe widoczne w systemie rezerwacyjnym są aktywne - dostępne i można na nie zakupić bilet autokarowy.
 
Przewozy autobusowe Intercars Basque są realizowane w porozumieniu z ukraińskim przewoźnikiem Fortuna Reisen. wszystkie przejazdy z Ukrainy do Polski są realizowane autokarami.
 
Połączenia autokarowe z Ukrainy do Polski są realizowane codziennie jednak tylko 3 razy w tygodniu mozliwe jest zestawienie połączenia autobusowego z autokarami Intercars Basque do Czech, Szwajcarii, Francji, Włoch, Hiszpanii oraz do Portugalii.
 
Przewozy Poznań - Warszawa - Chersoń
Poznań, Leszno, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków - Balice, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Lwów, Tarnopol, Chmielnicki, Winnica, Humań, Perwomajsk, Jużnoukrajińsk, Woznesensk, Mikołajów, Chersoń.
 
 
 
Zestawione/ połączone przewozy ukraińskiego przewoźnika Fortuna Reisen oraz Intercars są możliwe (z Ukrainy do Krakowa) we wtorki, czwartki i niedziele. Wyjazdy z Krakowa dalej do państw Europy Zachodniej odbywają się w środy, piątki i poniedziałki. W Krakowie czas oczekiwania zależy od godziny przyjazdu autokaru ukraińskiego przewoźnika.
 
Każdy pasażer w cenie zakupionego biletu może zabraćze sobą 2 sztuki bagażu do 40 kg łącznie/ nadbagaż jest płatny 20 zł.
 
Zespół Autokar24.pl

Powrót do Newsów