Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Przewóz Zwierząt Autokarem Agat - Linie Międzynarodowe
Przewóz zwierząt autokarem Agat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linie międzynarodowe Agat od dnia 5 sierpnia 2016r wprowadziły zmianę warunków przewozu zwierząt na pokładzie swoich autokarów.
 
Przy zakupie pełnopłatnego biletu dla zwierzęcia, do dyspozycji właściciela i zwierzęcia są przydzielane 2 miejsca oraz przestrzeń pod siedzeniem - fotelem. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc w cenie 50%. Przewoźnik wprowadził również możliwość zakupu biletów promocyjnych dla zwierzęcia jeśli takie są tylko dostępne w systemie rezerwacyjnym.
 
 
 
 
 
 
Regulamin Przewozu Zwierząt Liniami AGAT :
 
1. Każde przewożone zwierzę musi posiadać paszport, wszczepiony mikroczip oraz badania weterynaryjne wymagane na wjazd do kraju stanowiącego cel podróży. Za ich brak odpowiada właściciel.
 
2. Przewoźnik dopuszcza przewóz małych zwierząt wyłącznie do 4kg. Powinny być one przewożone na kolanach pasażera w specjalnych pojemnikach przeznaczonych do ich transportu lub jeśli są to psy, pownny być przewożone na pokładzie autokaru w kagańcach lub na smyczy. Zezwala się również na przewóz zwierzęcia w kojcu lub torbie obok właściciela pod warunkiem, że nie zakłóca to podróży innym pasażerom.
 
3. Dopuszcza się przewóz psów przewodników osób niewidomych.
 
4. Przewoźnik może odmówić przewóz zwierzęcia bez określenia powodu gdy na pokłądzie znajduje się więcej niż 2 zwierzęta.
 
5. Za przewóz zwierzęcia jest pobierana opłata w wysokości 100% wartości biletu, który zezwala na podróż w kojcu, klatce, torbie na kolanach właścicela lub na miejscu obok właściciela. W przypadku biletu pełnopłatnego do dyspozycji dla właściciela pozostaje 2 miejsce oraz przestrzeń pod siedzeniem dla zwierzęcia.
 
6. Na trasie do Anglii (UK) Biuro AGAT nie zezwala na przewożenie żadnych zwierząt !!!
 
 
Zespół Autokar24.pl
 

Powrót do Newsów