Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi

Sindbad Eurobus Poszerza Przewozy z Retmanem do Chorwacji
Wspólne Przewozy Sindbad Eurobus i Retman do Chorwacji
Sezonowe Połączenia Autokarowe Polska Chorwacja
 
 
Jeśli nie skorzystaliście do tej pory z przejazdu liniami Sindbad Eurobus na trasie do Chorwacji to powiniście zwrócić uwagę na taką ewentualność. Nowa trasa w ofercie Sindbada jest realizowana z przewoźnikiem Retman a więc firmą, która specjalizuje się wyłącznie w obsłudze przewozów do Chorwacji.
 
Tanie bilety autokarowe są do nabycia w systemie rezerwacyjnym Voyager. Każde połączenie autokarowe widoczne w systemie rezerwacyjnym jest możliwe do zakupienia.
 
Wyjazdy z Polski są możliwe z:
Bielska Białej, Cieszyna, Czechowic Dziedzic, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Krakowa, Opola, Polichna, Strzelców Opolskich, warszawy, Wrocławia oraz Żor.
 
Miastami docelowymi w Chorwacji do któych mozna dotrzeć z wymienionych miast w Polsce są:
Biograd na Moru, Karlovac, Kastel Gomolica, Marina, Petrcane, Pirovac, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Sesvete, Szybenik, Split, Sukosan, Sveti filip Jakov, Trogir, Vodice, Zadar, Zagrzeb.
 
Realizowane połączenie autokarowe jest oznaczone symbolem E-703. Wyjazdy z Polski odbywają się w piątki natomiast powroty z Chorwacji przewoźnik zapewnia w soboty. Linia do Chorwacji jako sezonowa ma zagwarantowany ostatni przejazd:
 
- z Polski do Chorwacji 30 września
- z Chorwacji do Polski 1 października
 
Zespół Autokar24.pl

Powrót do Newsów