Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy Rosja
Autobusy PKS Polonus
Polska Rosja Polska
 
Tanie bilety autobusowe na autokary PKS Polonus z Polski do Rosji oraz z Rosji do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia autokarowe w promocyjnej cenie, które zostały oznaczone kolorem czerwonym.
 
Przewozy i połączenia autokarowe PKs Polonus na trasie Polska Rosja należą do regularnych tego przewoźnika i są wykonywane kilka razy w tygodniu w zależności od intensywności ruchu turystycznego. Autokary PKs Polonus realizują swoje połączenia autobusowe w szczególności z Polski do Kaliningradu (Królewca).
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów (godzinę i miejsce wyjazdu można ustalić w wyszukiwarce obok każdego przewoźnika po zdefinowaniu trasy).
 
 
 
Sprawdź ofertę - Tanie Bilety Autokarowe bez Prowizji!
 
 

 

Autokary Pks Polonus realizują swoje przewozy autobusowe z Polski do Rosji. Połaczenia autokarowe Pks Polonus na trasie Polska Rosja sprowadza się wyłącznie do jednej trasy pomiędzy miastami  Warszawa -> Kaliningrad. Przewoz osób z Warszawy do Kaliningradu jest wykonywany 3 razy w tygodniu tj. we wtorki, czwarki i soboty. Bilet autobusowy do Kaliningradu kosztuje 75,00zł.

 

Przykładowe połaczenie autobusowe PKs Polonus wybrane z wyszukiwarki:


Przewoźnik: PKS POLONUS Czas podróży ok. 8h20m

Przystanek z: WARSZAWA, PKS Dworzec Zachodni PKS st. 10 (dawne 13) 2013-02-12 13:00 (Wt)

Przystanek do: KALININGRAD, Ul. Kolejowa 7 2013-02-12 21:20 (Wt)

 

 

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.