Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Autobusy do Odessy
Autokary do Odessy (Одеса)
Tanie Połączenia Autokarowe Odessa
 
Tanie przewozy i połączenia  autokarowe z Polski na Ukrainę do Odessy oraz z Ukrainy do Polski Odessa są wykonywane przez autokary, autobusy, linie autokarowe Musil Tour, FOP NOVIKOV, Jordan, Eurobus-Eurolines Polska 2 razy w tygodniu tj. wtorki i piątki.
 
Przystankiem autobusowym na terenie Odessy jest  - dw. autobusowy Odessa Privokzalna, Starosennaja Pl.1B.
 
Połączenia Autokarowe do Odessy autokary podwykonawcy Platformy Eurolines jakimi są Musil Tour oraz Jordan obsługują w ramach trasy CZECHY - POLSKA - UKRAINA.
 
trasa: Praga -> Brno -> Frydek Mistek -> Kraków -> Rzeszów -> Jarosław -> Lwów -> Tarnopol -> Chmielnicki (Chmelnnycyj) -> Winnica -> Uman (Humań) -> Odessa -> Mikołajów (Mikolaiv) - Cherson
 
Tanie Bilety autokarowe z Polski do Ukrainy w tym do Odessy można kupić na naszej stronie wykorzystując wyszukiwarkę EuroTicket zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia w promocyjnych cenach oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.
 
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe,
 Kup bilet autokarowy do Odessy bez prowizji.
 
 
 
Wyjazdy autobusem z Polski są na Ukrainę do Odessy są dokonywane z Krakowa, Rzeszowa, Jarosławia, Warszawy, Lublina i Chełma.
 

 

 

 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.