Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Exeter
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Exeter
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Exeter oraz z Exeter do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Exeter.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Exeter - Wielka Brytania są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe Sindbad, Interbus w ramach systemu Voyager oraz przez autokary Eurolines Polska w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Exeter kosztuje od około 600zł do około 630zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Exeter (Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Exeter):

Przewoźnik: INTERBUS Czas podróży ok. 24h35m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-11 16:55 (Śr)

Przystanek do: EXETER, Bus Station - Paris Street 2012-04-12 17:30 (Cz)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce,Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Slough, Reading, Swindon, Gloucester, Bristol, Newport, Cardiff, Llanelli, Swansea, Exeter, Torquay, Plymouth

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.