Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Gent
Autokary Polska Belgia
Przewozy z Poznania do Gent
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Gent oraz z Gent do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Wyszukiwarki uwzględniają one aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Belgii.
 
Przystanek autobusowy w Gent na którym zatrzymują się linie autokarowe to: GANDAWA (Gent)    Dw. Kolejowy Dampoort, przyst.regionalnych linii autobusowych (De Lijn)
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Gent - Belgia są wykonywane autokarem 2-5 razy w tygodniu przez linie autokarowe Sindbad, Interbus-SIndbad, Nord, Eurolines MądelTrans, Becker Reisen, Eurobus-Eurolines Polska. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Gent kosztuje od około 195zł do 329zł.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Poznania do Gent

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy do Belgii

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Belgia jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Realizowana trasa:
 
- Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Venlo, Eindhoven, Antwerpia, Bruksela, Gent.
 
- Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Berlin, Dusseldorf, Kolonia, Aachen, Liege, Bruksela, Gandawa, Lille, Paryż.
 
- Warszawa, Łódź, Konin, POznań, Gorzów Wlkp., Szczecin, Lubeck, Hamburg, Brema, Osnabruck, Amsterdam, Haga, Rotterdam, Antwerpia, Bruksela, Gandawa, Lille, Roye, Paryż.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.