Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Karlsruhe
Autokary Polska Niemcy
Przewozy z Poznania do Karlsruhe
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Karlsruhe oraz z Karlsruhe do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Wyszukiwarki uwzględniają one aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Niemiec.
 
Przystanek autobusowy w Karlsruhe na którym zatrzymują się linie autokarowe to: KARLSRUHE Hbf. Südseite (tył dworca) parking przy Schwalzwaldstr..
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Karlsruhe - Niemcy są wykonywane autokarem 2-6 razy w tygodniu przez linie autokarowe Sindbad, Interbus-Sindbad, Nord, PKS Warmia, Eurobus-Eurolines Polska. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Karlsruhe kosztuje od około 185zł do 329zł.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Poznania do Karlsruhe

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy do Niemiec

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Niemcy jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Realizowana trasa:
 
- Gdańsk, Tczew, Grudziądz, Świecie, Bydgoszcz, Gniezno, Poznań, Leszno, Głogów, Lubin, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Fulda, Hanau, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Rastatt, Baden-Baden, Kehl, Strasbourg.
 
- Gniezno, Poznań, Świebodzin, Słubice, Braunschweig, Kassel, Giessen, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.