Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Llanelli
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Llanelli
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Llanelli oraz z Llanelli do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Llanelli.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Llanelli - Wielka Brytania są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe Polonia Transport, Sindbad, Interbus w ramach systemu Voyager oraz Polonia Transport w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Llanelli kosztuje od około 490zł do około 510zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Llanelli (Autokarem Polonia Transport, Sindbad, Interbus z Poznania do Llanelli):

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 25h35m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-09 16:55 (Pn)

Przystanek do: LLANELLI, Railway Station - Great Western Crescent 2012-04-10 18:30 (Wt)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Slough, Reading, Swindon, Gloucester, Bristol, Newport, Cardiff, Llanelli, Swansea, Exeter, Torquay, Plymouth

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.