Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Nimes
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Nimes
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Nimes oraz z Nimes do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Nimes

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Francja jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy i połaczenia autokarowe z Poznania do Nimes we Francji są wykonywane do 3 razy w tygodniu przez linie autokarowe Intercars, Interbus, Sindbad w ramach systemu Voyager oraz Eurolines Polska, Intercars w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Nimes kosztuje od około 499zł do około 552zł.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Nimes (Autokarem Intercars, Eurolines Polska, Sindbad z Poznania do Nimes):


Przewoźnik: INTERBUS Czas podróży ok. 24h05m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-28 16:55 (Sb)

Przystanek do: NIMES, Gare Routiere - Rue St. Felicite 2012-04-29 17:00 (Nd)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce,Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon, Sur Saone, Lyon, Bollene, Marsylia, Nimes, Montpellier, Narbonne, Perpignan, Girona, Barcelona, Tarragona, Castellon, Valencia, Madrid

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.