Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Plymouth
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Plymouth
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Plymouth oraz z Plymouth do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Plymouth.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Plymouth - Wielka Brytania są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe Interbus, Sindbad w ramach systemu Voyager oraz Eurolines Polska w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Plymouth kosztuje od około 609zł do około 616zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Plymouth (Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Plymouth):

Przewoźnik: INTERBUS Czas podróży ok. 26h05m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-14 16:55 (Sb)

Przystanek do: PLYMOUTH, Brentonside Bus Station 2012-04-15 19:00 (Nd)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Slough, Reading, Swindon, Gloucester, Bristol, Newport, Cardiff, Llanelli, Swansea, Exeter, Torquay, Plymouth

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.