Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Reading
Autokary, Bilety Autokarowe
z Poznania do Reading
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Poznania do Reading oraz z Reading do Poznania można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe z Poznania do Reading.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Poznania do Reading - Wielka Brytania są wykonywane do 4 razy w tygodniu przez linie autokarowe Interbus, Sindbad, Polonia Transport, Delta Travel w ramach systemu Voyager oraz Eurolines Polska i Polonia Transport w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Poznań - Reading kosztuje od około 449zł do około 456zł. Od tej ceny mogą być zastosowane zniżki dla pasażerów w różnym wieku.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager z Poznania do Reading (Autokarem Sindbad, Interbus z Poznania do Reading):

Przewoźnik: INTERBUS Czas podróży ok. 20h50m

Przystanek z: POZNAŃ, Dworzec PKS 2012-04-13 16:55 (Pt)

Przystanek do: READING, Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4 2012-04-14 13:45 (Sb)

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Slough, Reading, Swindon, Gloucester, Bristol, Newport, Cardiff, Llanelli, Swansea, Exeter, Torquay, Plymouth

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.