Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Ekspres Bus
Tanie Bilety, Autobusy, Linie Ekspres Bus
Przewozy Autokarowe Ekspres Bus z Wrocławia do Czarnej Góry.
 
Linie Autobusowe Eurores działają na rynku tranportowym od 16 lat. Realizuje ona przewozy autobusowe na terenie całeg okraju. Główna usługa skupiona jest na obsłudze pasażerów na terenie Dolnego Śląska. Połączenia autobusowe są realizowane zarówno autokarem jak i busami marki Mercedes, Setra, Neoplan, Man, Volvo.
 
Najczęściej wykonywane przewozy autobusowe Eurores Rzeszów obejmują takie miasta takie jak:
-  Trzebnica - Wrocław ; Trzebnica - Oborniki Śląskie; Trzebnica - Żmigród; Trzebnica - Ujeździec Wielki; Trzebnica - Skoroszów; Zawonia - Rzędziszowice;
 
Regularne Linia Autobusowa w sezonia zimowym: Trzebnica - Wrocław - Czarna Góra (Sienna)
 
Tanie Bilety Autobusowe na autokary, busy, autobusy Ekspres Bus z Wrocławia do Czarnej Góry mozna kupić korzystając z wyszukiwarki poniżej.
 
 
Bilety Autokarowe Ekspres Bus. Rezerwacja i Sprzedaż
 
 
 
 
W ramach nowości linie autobusowe Ekspres Bus wprowadziłu do swojego rozkładu jazdy sezonowe połączenia autobusowe - EKSPRES NARTY - z Wrocławia do Czarnej Góry.
 
Funkcjonuje ono od grudnia 2014r. W ramach zachęty każdy pasażer, który zakupi bilet na busa otrzyma zniżkę na całodobowy karnet narciarski w wysokości 25%.
 
Wyjazdy z Wrocławia odbywają się codziennie od ponieziałku do niedzieli w ramac hsezonu wysokiego. Poza sezonem przewoźnik Ekspres Bus realizuje połączenia w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

 
Przewóz Bagażu Liniami Ekspres Bus:

- Każdy Pasażer w cenie zakupionego biletu można zabrać 1 szt. bagażu o wadze nieprzekraczającej 30kg oraz bagaż podręczny o wadze do 5 kg.

- Pasażer może zabrać za dodatkową stosowną opłatą drugą i kolejną sztukę bagażu (opłata za nadbagaż pobierana jest przez obsługę autokaru).

- Bagaż powinien być odebrany przez pasażera z chwilą przyjazdu do miejsca docelowego.
 
  

 
              

 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.