Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
MajerBus
Autokary MajerBus
 
MajerBus to przewoźnik (firma przewozowa) z siedzibą w Poroninie koło Zakopanego. Majer Bus jest obecny na rynku transportowym od 2001r. Od samego początku prowadzenia swojej działalności Majer Bus  był obecny w realizacji tras na rynku krajowym (Podhale i Małopolska) oraz zagranicznym - przewozy międzynarodowe.
 
Tabor tego przewoźnika obejmuje autobusy, autokary i busy marki: Mercedes Tourismo 2szt; Bova Futura; Mercedes Vario 2 szt; Mercedes Medio; Mercedes 815 i 818 Solina; Mercedes 404; Mercedes 818 Vetlina. Każdy z wymienionych pojazdów posiada klimatyzację.
 
 
W chwili obecnej MajerBus rozwija i organizuje przewozy autokarowe po Polsce. Głównym założeniem tego przewoźnika jest realizowanie 2 tras autobusowych.
 
Regularne Przewozy Autokarowe MajerBus:
- Zakopane - Kraków
- Zakopane - Łódź
 
Przystanki Autobusowe MajerBus:
Odjazdy z Krakowa - RDA stanowiska nr 5 i 4.
Odjazdy z Zakopanego - Dworzec PKS stanowisko nr 6.
Odjazdy z Nowego Targu - ul. Kilińskiego (naprzeciwko dworca PKS) oraz zatoczka przystankowa Al. Tysiąclecia.
 
Tanie bilety autobusowe na przewozy MajerBus z Krakowa do Zakopanego; z Zakopanego do Krakowa oraz z Łodzi do Zakopanego i z Zakopanego do Łodzi można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz przewoduje zmianę oraz zwrot zakupionego biletu.
 
 
Tanie Bilety Autobusowe MajerBus.
 
 
Realizowane Połączenia Autobusowe przez Majer Bus z Łodzi do Zakopanego:
 
Łódź Kaliska -> Piotrków Trybunalski -> Częstochowa -> Olkusz -> Kraków -> Skomielna Biała -> Rabka Zdrój -> Chabówka -> Nowy Targ -> BIały Dunajec -> Poronin -> Zakopane.
 
 
Realizowane Przewozy Autokarowe przez MajerBus i MaxBus z Krakowa do Zakopanego
Kraków -> Myslenice -> Lubień -> Skomielna Biała -> Chabówka -> Klikuszowa -> Nowy Targ -> Szaflary -> Biały Dunajec -> Poronin -> Zakopane
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.