Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Raf-Trans
Autobusy Raf-Trans
 
RafTrans to przewoźnik, który funkcjonuje na rynku od 1991r, którego podstawową działalnością jest przewóz osób. Jest jednym z najdłużej działających przewoźników na rynku.Swoje usługi - przewozy autobusowe Raf Trans wykonuje wykorzystując tabor w skład którego wchodzą autokary, autobusy, busy: Mercedes, Scania i Setra. W ramach swojej oferty przewoźnik RafTrans wprowadził autokary klasy VIP, które są najlepszymi autokarami na rynku.
 
Jako największa firma transportowa na Mazowszu Raf Trans organizuje kompleksowo usługi turytyczno-przewozowe. Jako jeden z nielicznych przewoźników RafTrans stał się oficjalnym przewoźnikiem na Euro 2012.
 
W ramach swojej działalności autokary Raf Trans realizują regularne połączenia i przewozy autokarowe na trasie:
 
- Warszawa - Bydgoszcz - Kołobrzeg
 
Warszawa -> Wyszogród -> Płock -> Dobrzyń -> Włocławek -> Ciechocinek -> Toruń -> Bydgoszcz -> Piła -> Wałcz -> Czaplinek -> Połczyn Zdrój -> Czaplinek -> Kołobrzeg.
 
 
Tani bilet autokarowy na przewozy autokarowe (z Warszawy, Płocka, Włocławka, Ciechocinka, Piły, Bydgoszczy, Czaplinka, Połczyna Zdroju, Czaplinka i Kołobrzegu) wykonywane przez autobusy RafTrans oraz wielu innych przewoźników można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów wszystkich przewoźników oraz zapewnia zakup 24h na dobę online. Zawiera zniżki dla pasażerów w różnym wieku (emerytów i studentów), pozwala na zmianę biletu oraz na swobodny jego zwrot.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż - Bilety Autokarowe Raf Trans na trasie Kołobrzeg-Warszawa
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.