Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Birmingham
Autokary Polska Anglia
Przewozy z Szczecina do Birmingham
 
Bilety Autobusowe na trasie z Szczecina do Birmingham oraz z Birmingham do Szczecina można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Wyszukiwarki uwzględniają one aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Anglii.
 
Przystanek autobusowy w Birmingham na którym zatrzymują się linie autokarowe to: BIRMINGHAM Coach Stn, Mill Lane, Digbeth (service NX410)
 
Przewozy autokarowe z Szczecina do Birmingham - Anglia są wykonywane autokarem 3-5 razy w tygodniu przez linie autokarowe SIndbad, Interbus-Sindbad, Polonia Transport, Eurobus-Eurolines Polska. Bilet autokarowy na trasie Szczecin - Birmingham kosztuje od około 384zł do 469zł.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Szczecina do Birmingham

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy do Anglii

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Realizowana trasa:
 
- Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Birmingham.
 
 
- Elbląg, Malbork, Tczew, GDańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Luton, Oxfoer, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.