Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bordeaux
Autokary, Bilety Autokarowe
ze Szczecina do Bordeaux
 
 
Bilety Autobusowe na trasie ze Szczecina do Bordeaux oraz z Bordeaux do Szczecina można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewozy Autokarowe ze Szczecina do Bordeaux.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 
Bilety Autokarowe - Voyager
 
Bilety Autobusowe - EuroTicket
 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Francja jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe ze Szczecina do Bordeaux - Francja są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy PKS Warmia, Interbus, Sindbad w ramach systemu Voyager oraz autobusem VT-Eurolines, PKS Warmia, Intercars w ramach syystemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Szczecin - Bordeaux kosztuje od około 560zł do około 609zł.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager ze Szczecina do Bordeaux (Autokarem Interbus, Sindbad ze Szczecina do Bordeaux):


Przewoźnik: INTERBUS Czas podróży ok. 30h30m

Przystanek z: SZCZECIN, przyst. MPK przy głównym wejściu dworca PKP 2012-04-11 16:45 (Śr)

Przystanek do: BORDEAUX, Terres de Bordes 2012-04-12 23:15 (Cz)

trasa:  Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon Sur Saone, Lyon, Bollene, Toulouse, Bordeaux, Perpignan, Girona, Barcelona, Tarragona, Castellon, Valencia, Madrid

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.