Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Leeds
Autokary Polska Anglia
Przewozy z Szczecina do Leeds
 
Bilety Autobusowe na trasie z Szczecina do Leeds oraz z Leeds do Szczecina można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Wyszukiwarki uwzględniają one aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Anglii.
 
Przystanek autobusowy w Leeds na którym zatrzymują się linie autokarowe to: LEEDS Bus & Coach Station, Dyer Street (service NX561)
 
Przewozy autokarowe z Szczecina do Leeds - Anglia są wykonywane autokarem 3-4 razy w tygodniu przez linie autokarowe Sindbad, Interbus-SIndbad, Polonia Transport, Eurobus-Eurolines Polska. Bilet autokarowy na trasie Szczecin - Leeds kosztuje od około 409zł do 499zł.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Szczecina do Leeds

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy do Anglii

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia UK jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Realizowana trasa:
 
- Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Leeds.


- Elbląg, Malbork, Tczew, GDańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Luton, Coventry, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.