Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Birmingham
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Birmingham
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Birmingham oraz z Birmingham do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Birmingham.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, polaczenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Birmingham - Anglii są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy Eurolines Polska, Sindbad, Interbus, Polonia Transport w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Polonia Transport  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Birmingham kosztuje od około 484zł do około 550zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Birmingham (Autokarem Sindbad, Interbus z Warszawy do Birmingham):

 

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 29h00m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14 2012-08-14 10:30 (Wt)

Przystanek do: BIRMINGHAM, zat. aut. The Priory Queensway, przy Mclaren House 2012-08-15 15:30 (Śr)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Coventry, Birmingham, Stoke on Trent, Manchester, Liverpool.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.