Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bochum
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Bochum
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Bochum oraz z Bochum do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Bochum

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Niemcy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Połączenia autobusowe i Przewozy autokarowe, wyjazdy z Warszawy do Bochum - Niemiec są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy Polmar, Zawadzkie, Eurolines Polska, PKS Warmia, Sindbad w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurobus, Eurolines Polska w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Bochum (Niemcy) kosztuje od około 199zł do około 230zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Bochum (Autokarem Sindbad z Warszawy do Bochum):


Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 18h15m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14 2012-08-26 14:15 (Nd)

Przystanek do: BOCHUM, Wittener Straße pod wiaduktem kolejowym obok poczt 2012-08-27 08:30 (Pn)

 

trasa: Warszawa, Łowicz, Kutno, Koło, Konin, Września, Gniezno, Poznan, Świebodzin, Słubice, Hannover, Bochum, Essen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.