Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bolonia
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Bolonii
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Bolonii oraz z Bolonii do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Bolonii.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Bolonii - Włoch (Wloch) są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy Agat, Eurolines Polska, Almabus, Sindbad, Superpol Sp. z o.o., Trans Europa, Eurores Rzeszów, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat, Alambus II, VT-Eurolines  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Bolonii kosztuje od około 270zł do około 370zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Bolonii (Autokarem Sindbad z Warszawy do Bolonia):

 
Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 24h30m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14 2012-08-02 10:30 (Cz)

Przystanek do: BOLONIA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre 2012-08-03 11:00 (Pt)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź (lodz), Koło (kolo), Konin, Poznań, Słubice, Bolzano, Trento, Verona, Bolonia.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.