Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Brescia
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Brescia
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Bresci oraz z Bresci do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Brescia.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, polaczenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Bresci - Włoch (Wloch) są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy AgatAlmabus, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat, Vt-Eurolines, Almabus II  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Brescia kosztuje od około 278zł do około 390zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Bresci (Autokarem Agat z Warszawy do Brescia):


Przewoźnik: AGAT Czas podróży ok. 25h30m

Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS "Zachodni" (st. 13 lub 14) 2012-07-24 08:45 (Wt)

Przystanek do: BRESCIA, Ciba Via Solferino Dworzec Autobusowy 2012-07-25 10:15 (Śr)

 

trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Innsbruck, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Novara, Turyn

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.