Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Cardiff
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Cardiff
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Cardiff oraz z Cardiff do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Cardiff.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Anglia jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Cardiff - Anglii są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy. autobusy Sindbad, Interbus, Polonia Transport, Eurolines Polska w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Polonia Transport  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Cardiff kosztuje od około 520zł do około 650zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Cardiff (Autokarem Sindbad, Interbus z Warszawy do Cardiff):


Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 30h30m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14 2012-08-13 10:30 (Pn)

Przystanek do: CARDIFF, National Museum, Gorsedd Gardens Road 2012-08-14 17:00 (Wt)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Luton, Slough, Reading, Swindon, Gloucester, Bristol, Newport, Cardiff, Llanelli, Swansea, Exeter, Torquay, Plymouth.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.