Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Caserta
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Caserty
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Caserty oraz z Caserty do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Caserty.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy i połączenia autokarowe (wyjazdy) z Warszawy do Caserta - Włoch (Wloch) są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy Almabus, Sindbad, Superpol Sp. z o.o., Trans Europa, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Almabus II, Eurores Rzeszow  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Caserta kosztuje od około 330zł do około 430zł.
 
 
Przykładowa trasa w ramach usług obejmujących transport osob wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Caserty (Autokarem Agat z Warszawy do Caserta):
 

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 33h15m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14 2012-07-26 10:30 (Cz)

Przystanek do: CASERTA, Dworzec kolejowy Piazza Garibaldi 2012-07-27 19:45 (Pt)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznan, Słubice, Bolzano, Trento, Verona, Bolonia, Florencja, Arezzo, Orte, Rzym, Cassino, Caianello, Caserta, Neapol, Pompei, Salerno, Battipaglia

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.