Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Chieti Scalo
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Chieti Scalo
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Chieti Scalo oraz z Chieti Scalo do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Chieti Scalo.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Chieti Scalo - Włoch (Wloch) są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy Sindbad w ramach systemu Voyager oraz autobusem Sindbad  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Chieti Scalo kosztuje od około 380zł do około 420zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Chieti Scalo (Autokarem Sindbad z Warszawy do Chieti Scalo):


Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 30h40m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14 2012-07-23 10:30 (Pn)

Przystanek do: CHIETI SCALO, Stazione FS 2012-07-24 17:10 (Wt)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Bolzano, Trento, Verona, Bolonia, Forli, Cesena, Rimini, Pesaro, Castelferretti, Ancona, Loreto, Porto San Giorgio, San Benedetto del tronto, Giulianova, Pescara, Chieti Scalo, Lanciano, Termoli, San Severo, Foggia, Orta Nova, Cerignola

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.