Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Ferrara
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Ferrary
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Ferrary oraz z Ferrary do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Ferrary.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Ferrary - Włoch (Wloch) są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy Agat, Superpol Sp z o.o., Trans Europa, Rudnik Tumay, Eurores Rzeszów w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat, Eurores Rzeszow  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Ferrara kosztuje od około 300zł do około 350zł.
 
 
Przykładowa trasa  transport osob wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Ferrary (Autokarem Agat z Warszawy do Ferrary):


Przewoźnik: AGAT Czas podróży ok. 21h45m

Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS "Zachodni" (st. 13 lub 14) 2012-07-27 08:45 (Pt)

Przystanek do: FERRARA, Dw.Kolejowy Viale Casellina 2012-07-28 06:30 (Sb)

 

trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Cieszyn, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa, Ferrara, Ravenna, Cesena, Rimini, Pesaro, Ancona, Civitanova Marche, San Benedetto del Tronto, Giulianova, Pescara, Termoli, Foggia, Cerignola, Bari, Taranto, Brindisi, Lecce

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.