Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Florencja
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Florencji
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Florencji oraz z Florencji do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Florencji.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe i połączenia autobusowe (wyjazdy) z Warszawy do Florencji - Włoch (Wloch) są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy Agat, Eurolines Polska, Sindbad, Superpol Sp. z o.o w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat, Almabus II, VT-Eurolines   w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Florencja kosztuje od około 278zł do około 360zł.
 
 
Przykładowa trasa transport osob wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Florencji (Autokarem Sindbad z Warszawy do Florencji):
 

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 27h30m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 13 / 14  2012-07-23 10:30 (Pn)

Przystanek do: FLORENCJA, Piazzale Montelungo Fermata Bus 2012-07-24 14:00 (Wt)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Bolzano, Trento, Verona, Bolonia, Florencja, Neapol, Pompei, Salerno, Battipaglia

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.