Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Genua
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Genui
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Genui oraz z Genui do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Genui.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe i połączenia autobusowe (wyjazdy) z Warszawy do Genui - Włoch (Wloch) są wykonywane 3 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy Almabus, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Almabus II, VT-Eurolines, Eurolines Polska  w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Genua kosztuje od około 305zł do około 345zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki EuroTicket z Warszawy do Genui (Autokarem VT-Eurolines z Warszawy do Genui):


V-200 Polska-Francja

WARSZAWA Dw. PKS W-wa Zach.stan 13,14

GENUA Piazza della Vittoria

 

trasa: Suwałki, Augustów, Białystok, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Łódź, Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Bratysława, Wiedeń, Graz, Klagenfurt, Werona, Brescia, Mediolan, Genua

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.