Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Halmstad
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Halmstad
 
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Halmstadt oraz z Halmstadt do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Halmstadt.

Porównaj ofertę i Kup Bilet online

 

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Szwecja jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe z Warszawy do Halmstad - Szwecja są wykonywane 6 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autokary Almabus, Becker Reisen w ramach systemu Voyager oraz autobusy VT-Eurolines, Eurolines Polska, Almabus II, Eurobus w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Halmstad kosztuje od około 339zł do 429zł.
 
 
Przykładowa trasa wybrana z wyszukiwarki Voyager realizowane przez autokar z Warszawy do Halmstad (Autokarem Almabus z Warszawy do Halmstad):
 

Przewoźnik: ALMABUS Czas podróży ok. 24h25m

Przystanek z: WARSZAWA, DW. ZACHODNI PKS stan. Międzynarodowe 2012-07-25 09:15 (Śr)

Przystanek do: HALMSTAD, EUROSTOP OBOK STATOIL 2012-07-26 09:40 (Cz)

 

trasa: Tomaszów Lubelski - Zamość - Lublin - Puławy - Radom - Warszawa - Łódź - Konin - Poznan Gorzów Wielkopolski (Wlkp) - Szczecin - Świnoującie - Ystad - Malmo - Helsingborg - Halmstadt - Varberg - Goteborg - Uddevalla - Haby - Svinesund - Sarpsborg - Moss - Oslo

 


Nikt nie dodał jeszcze komentarza.