Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Orta Nova
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Orta Nova
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Orta Nova oraz z Orta Nova do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Orta Nova.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Orta Nova - Włoch (Wloch) są wykonywane 1 raz w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy, autokary Sindbad w ramach systemu Voyager oraz autobusem Sindbad w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Orta Nova kosztuje od około 400zł do około 450zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Orta Nova (Autokarem Sindbad z Warszawy do Orta Nova):

Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 35h45m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11 2012-10-15 10:45 (Pn)

Przystanek do: ORTA NOVA, Motel "Novella" 2012-10-16 22:30 (Wt)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz (Lowicz), Łódź (Lodz), Koło (kolo), Konin, Poznań, Słubice, Bolzano, Trento, Verona, Bolonia, Forli, Cesena, Rimini, Pesaro, Castelferretti, Ancona, Loreto, Porto San Giorgio, San Benedetto del Tronto, Giulianova, Pescara, Chieti Scalo, Lanciano, Termoli, San Severo, Foggia, Orta Nova, Cerignola.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.