Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Padwa
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Padwy
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Padwy oraz z Padwy do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Padwy.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Padwy - Włoch (Wloch) są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy, autokary Agat, Almabus, Trans Europa, Eurores Rzeszów, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat, Alambus II, VT-Eurolines w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Padwa kosztuje od około 278zł do około 370zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Padwy (Autokarem Agat z Warszawy do Padwy):

Przewoźnik: AGAT Czas podróży ok. 20h15m

Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS "Zachodni" (st. 10 lub 11) 2012-12-11 08:45 (Wt)

Przystanek do: PADWA, FS Stazione, Piazzale Stazione 6 2012-12-12 05:00 (Śr)

 

trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Tychy, Pszczyna, Bielsko-BIała, Cieszyn, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa, Ferrara, Ravenna, Cesena, Rimini, Pesaro, Ancona, Civitanova Marche, San Benedetto Del Tronto, Giulianova, Pescara, Termoli, Foggia, Cerignola, Bari, Taranto, Brindisi, Lecce.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.