Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Rimini
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Rimini
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Rimini oraz z Rimini do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Rimini.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Rimini - Włoch (Wloch) są wykonywane 3 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy, autokary Agat, Sindbad, Eurores Rzeszów, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Agat, Eurores Rzeszow w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Rimini kosztuje od około 269zł do około 430zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Rimini (Autokarem Sindbad z Warszawy do Rimini):
 
 
Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 27h55m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11 2012-10-15 10:45 (Pn)

Przystanek do: RIMINI, Stazione FS / fermata D/ 2012-10-16 14:40 (Wt)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź (lodz), Koło (kolo), Konin, Poznań, Słubice, Bolzano, Trento, Verona, Bolonia, Forli, Cesena, Rimini, Pesaro, Castelferretti, Ancona, Loreto, Porto San Giorgio, Benedetto Del Tronto, Giulianova, Pescara, Chieti Scalo, Lanciano, Termoli, San Severo, Foggia, Orta Nova, Cerignola.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.