Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Rovereto
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Rovereto
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Rovereto oraz z Rovereto do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Rovereto.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Rovereto - Włoch (Wloch) są wykonywane 3 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy, autokary Agat, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Rovereto kosztuje od około 269zł do około 370zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Rovereto (Autokarem Agat z Warszawy do Rovereto):


Przewoźnik: AGAT Czas podróży ok. 23h45m

Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS "Zachodni" (st. 10 lub 11) 2012-10-16 08:45 (Wt)

Przystanek do: ROVERETO, Autogrill Nogaredo 2012-10-17 08:30 (Śr)

 

trasa: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Innsbruck, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Novara, Turyn.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.