Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Salerno
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Salerno
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Salerno oraz z Salerno do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Salerno.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy Italia jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Salerno - Włoch (Wloch) są wykonywane 5 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy, autokary Agat, Trans Europa, Sindbad, Eurores Rzeszów, Rudnik Tumay w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat, Eurobus, Eurores Rzeszow w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Salerno kosztuje od około 299zł do około 470zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Salerno (Autokarem Sindbad z Warszawy do Salerno):


Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 34h45m

Przystanek z: WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 10 / 11 2012-10-17 10:45 (Śr)

Przystanek do: SALERNO, Piazza Concordia 2012-10-18 21:30 (Cz)

 

trasa: Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź (lodz), Koło (kolo), Konin, Poznań, Słubice, Bolzano, Neapol, Pompei, Salerno, Battipaglia.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.