Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Turyn
Autokary, Bilety Autokarowe
z Warszawy do Turynu
 
Bilety Autobusowe na trasie z Warszawy do Turynu oraz z Turynu do Warszawy można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych poniżej na naszej stronie internetowej.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Warszawy do Turynu.

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 

Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy jest dostępny w wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie.
 
 
Przewozy autokarowe, połączenia autobusowe, wyjazdy z Warszawy do Turynu - Włoch (Wloch) są wykonywane 2 razy w tygodniu przez linie autokarowe, busy, autobusy Agat w ramach systemu Voyager oraz autobusem Eurolines Polska, Agat w ramach systemu EuroTicket. Bilet autokarowy na trasie Warszawa - Turyn (Wlochy) kosztuje od około 349zł do około 400zł.
 
 
Przykładowa trasa (transport osob) wybrana z wyszukiwarki Voyager z Warszawy do Turynu (Autokarem Agat z Warszawy do Turynu):


Przewoźnik: AGAT Czas podróży ok. 29h15m

Przystanek z: WARSZAWA, Dw. PKS "Zachodni" (st. 13 lub 14) 2012-08-21 08:45 (Wt)

Przystanek do: TURYN, Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131 2012-08-22 14:00 (Śr)

 

trasa: Białystok, Łomża, Ostrołeka, Pułtusk, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Czestochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Innsbruck, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Novara, Turyn.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.