Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Bolzano
Bilety Autokarowe
z Wrocławia do Bolzano
 
Bilety Autobusowe na trasie z Wrocławia do Bolzano oraz z Bolzano do Wrocławia można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Przewozy autokarowe z Wrocławia do Bolzano - Włoch są wykonywane 1 raz w tygodniu przez linie autokarowe Rudnik Tumay, Agat, Sindbad, Superpol, Eurobus, Eurolines Polska. Bilet autokarowy na trasie Wrocław - Bolzano kosztuje od około 249zł do 450zł.
 
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Wrocławia do Bolzano

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy (Italia) jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Przykładowe połączenie autobusowe z Wrocławia do Bolzano wybrane z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej.
 
 
Przewozy Rudnik Tumay Wrocław - Bolzano:

Przewoźnik: RUDNIK TUMAY Czas podróży ok. 17h10m

Przystanek z: WROCŁAW, DW. PKS 2013-03-26 10:50 (Wt)

Przystanek do: BOLZANO, PRZYSTANEK VIA ALTO ADIGE (PRZY HOTELU "ALPI") 2013-03-27 04:00 (Śr)

 

trasa: Zielona Góra, Nowa Sól, Głogów, polkowice, Lubin, Legnica, Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Alessandria, Cremona, Piacenza, Voghera, Tortona, GEnua, Savona, Arma di Taggia, SAn Remo, Monaco, Nicea, Cannes, Saint Raphael, Toulon, Marsylia.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.