Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Trani
Bilety Autokarowe
z Wrocławia do Trani
 
Bilety Autobusowe na trasie z Wrocławia do Trani oraz z Trani do Wrocławia można kupić online przez 24h/dobę przy wykorzystaniu wyszukiwarek zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Przewozy autokarowe z Wrocławia do Trani - Włoch są wykonywane 4 razy w tygodniu przez linie autokarowe Agat, Eurolines Polska, Sindbad, Superpol, Eurobus, Rudnik Tumay Bilet autokarowy na trasie Wrocław - Trani kosztuje od około 269zł do 400zł
 

Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Przewóz Osób z Wrocławia do Trani

Porównaj ofertę i Kup Bilet Autobusowy

 

 
Dokładny rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Włochy (Italia) jest dostępny w wyszukiwarce zamieszczonej na naszej stronie.
 
 
Przykładowe połączenie autobusowe z Wrocławia do Trani wybrane z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej.
 
 
Przewozy Rudnik Tumay Wrocław - Trani:

Przewoźnik: RUDNIK TUMAY Czas podróży ok. 28h25m

Przystanek z: WROCŁAW, DW. PKS 2013-03-02 10:50 (Sb)

Przystanek do: TRANI, AUTOGRIL DOLMEN DI BISCEGLIE 2013-03-03 15:15 (Nd)

 

trasa: Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, San Lazzaro di Savena, Imola, Faenza, Forli, Ravenna, Cesena, Rimini, Pesaro, Fano, Ancona, Civitanova Marche, Porto San Giorgio, San Benedetto del Tronto, Giulianova, Pescara, Francavilla al Mare, Ortona, Atessa, Lanciano, Vasto, Termoli, San Severo, Foggia, Cerignola, Barletta, Trani.

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.