Kraje Docelowe
Tanie Linie Autokarowe
Tanie Linie Autokarowe
Poradnik Kupującego
Jak kupić bilet autokarowy
Polak za Granicą
Hotele i Noclegi
Adam Turs
Autokary Adam Turs
 
Adam Turs to firma transportowa z siedzibą w Sędziszowie Małopolskim - przewoźnik, który jest obecny na rynku turystycznym od 1995r. Podstawową działalnością tej firmy jest wynajem autobusów, autokarów na organizowane przewozy krajowe i międzynarodowe.
 
Linie Autokarowe Adam Tours posiadają niezbędne licencje i koncesje które są niezbędne zarówno do realizacji przewozu osób na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Firma specjalizuje się wykonując przewozy autokarowe z Polski do Grecji.
 
Przewozy Autokarowe z Polski do Grecji są realizowane z: Bochni, Brzeska, Chrzanowa, Jarosławia, Jasła, Katowic, Kielc, Krakowa, Krosna, Miejsca Piastowego, Niska, Ostrowca Świętokrzyskiego, Przemyśla, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Stalowej Woli, Tarnobrzega, Tarnowa i Warszawy.
 
Miastami docelowymi w Grecji są: Saloniki, Katerini, Larissa, Almiros, Lamia, Ateny.
Wyjazdy z Polski są organizowane 1 raz w tygodniu - czwartki. Bilet Autokarowy w jedną stronękosztuje od 380zł do 450zł. Jego cena jest uzalezniona od wyboru miast docelowych. Wyjazdy do Grecji są realizowane przez Serbię.
 
Tanie Bilety Autokarowe na przewozy i połączenia autobusowe Adam Turs z Polski do Grecji oraz z Grecji do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona możliwe zniąki dla pasażerów w różnym wieku oraz połączenia autokarowe w promocyjnych cenach. Ponadto posiadają aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów, umożliwiają zmianę biletu autokarowego oraz jego zwrot.
 
Znajdź swoje połączenie autokarowe do Grecji
 
 
 
 
Przykładowe Przewozy Autokarowe z Polski do Grecji realizowane przez autobusy Adam Turs:
- Katowice, Chrzanów, Kraków, Bochnia, Brzesko, Tarnów, Rzeszów, Jasło, Krosno, Miejsce Piastowe, Saloniki, Katerini, Larissa, Almiros, Lamia, Ateny
 
- Warszawa, Radom, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko, Rzeszów, Jasło, Krosno, Miejsce Piastowe, Saloniki, Katerini, Larissa, Almiros, Lamia, Ateny.
 

Ocena ogólna:
Opinie szczegółowe:
Jakość obsługi przed zakupem biletu

Cena biletu

Jakość obługi podczas przejazdu

Punktualność na trasie

Komfort (toalety, klimatyzacja, bar, czystość)

Jakość obsługi po zakupie biletu

~anna [2014-08-14] (*.access.hol.gr)
Z tym dupkiem radze nie jechac... zepsute samochody a on ma wszystkich pasazerow w dupie... jechalismy z nim z polski do grecji dwa razy zepsul sie samochod ktory rzekomo byl naprawiany. z 2 dni podroz trwala 4. Do tego ok 8 godz stalismy w srodku nocy na autostradzie bez jedzenia i picia, a on spal sobie smacznie w domku...
1 2 3 4 5 6 ... 8 następna »